Popořte nás

Pokud se vám naše stránka líbí, můžete věnovat chvilku svého času její podpoře. Pořizování fotografií, jejich zpracování a publikace je náročné časově i finančně. Každý kdo poskytl své fotografie, to udělal zdarma a nic za to nežádal. Ani Flyfoto nežádá materiální hodnoty, nechceme ani korunu, nežádáme o dary ani dotace.

Celý projekt by ale ztratil smysl, kdyby neměl své zákazníky, tedy diváky. Rozsáhlým průzkumem jsme zjistili, že v naší zemi je ještě spousta lidí, kteří o těchto stránkách nemají ani tušení. Je jich přibližně deset miliónů. Pomozte nám a dejte o těchto stránkách vědět. Naše fotky nebudou zajímat každého, ale někoho určitě potěší.

Můžete se stát našimi fanoušky na facebookové stránce. Informace na nich jsou podobné jako zde, ale přesto trochu jiné. Je tam prostor pro pohodlnější sdílení informací.

Podpořte stránku přidáním bodu G+. Ikonka je vlevo nahoře.

Provozujete-li vlastní stránky, můžete na ně umístit odkaz na tyto stránky. Přivedete sem určitě pár dalších návštěvníků. Máte-li stránky se zajímavým obsahem, dejte naopak vědět nám.

Pokud narazíte na chyby na těchto stránkách, ať už funkční nebo pravopisné, dejte nám vědět. Emailem, v diskuzi pod článkem nebo jakkoli jinak.

Máte-li vlastní fotografie, které by se zde daly zveřejnit, napište, určitě najdeme způsob, jak to udělat.

Přivítáme náměty, jak stránky zlepšit. Co přidat nebo ubrat, na co se soustředit více, na co méně. Dejte vědět, co se líbí a co ne.

Máme rubriku články. Kdokoli se v ní může podělit o zkušennosti týkající se, byť i jen okrajově, leteckého fotografování.

Předem děkuji za jakoukoli podporu, ohlasy či názory.

9.6.2012  Zdeněk Fiedler
Žádné komentáře:

Okomentovat