Naše služby

Stránky flyfoto.cz jsou určeny k prezentaci fotografií různých autorů. U zveřejněných fotografií je uveden odkaz na autora, zpravidla na jeho webovou prezentaci. V případě zájmu o služby konkrétního fotografa, nebo při zájmu získat konkrétní fotografii, kontaktujte přímo autora. Technická úroveň jednotlivých fotografií se liší podle použité technologie fotografování, bude však snahou prezentovat zde pouze díla a autory jejichž snímky splňují požadavky na vysokou technickou úroveň fotografií.

Flyfoto zároveň nabízí i vlastní služby.

LETECKÁ FOTOGRAFIE

Komerční fotografie pořizujeme z letadel s posádkou kterou tvoří pilot a fotograf. V případě zájmu zákazníka účastnit se celého dobrodružství, lze najmout větší letadlo a vydat se do vzduchu společně. Fotíme digitálními zrcadlovkami, snímky předáváme ve formátu JPG+RAW.

TISK

Dodáme fotografie vytištěné v libolných velikostech na různých podkladech.

CENY

Cena za fotografování se odvíjí od doby letadla strávené ve vzduchu. Cena za letovou hodinu je od 2000 Kč, včetně práce pilota a fotografa. Obvyklá cena za jednu zakázku je 3000 Kč až 6000 Kč. Zákazník obdrží veškeré pořízené fotografie bez jakýchkoli poplatků za jejich počet. Jsme plátci DPH.

KONTAKTY

Ing. Zdeněk Fiedler, Ostrá 20, 289 22 Lysá nad Labem
Telefon  6 0 3 8 2 9 2 2 0, e-mail:  z.fiedler@centrum.cz